Close
(0) шт.
Ваша корзина пуста.
Категории
  +38 (073) 938-79-43 Вт-Вс 10:00-16:00 Доставка по всей Украине
  Filters
  Настройки
  Поиск

  Книга Перемога або Рай | Басаєв Ш.

  Издательство: Zалізний тато
  352 грн
  Перемога або Рай / Автор: Басаєв Ш., Издательство: Zалізний тато, Серия: , Страниц: 148, Переплет: Твердый, ISBN: 978-617-8214-18-0
  Артикул: 16849
  ISBN: 978-617-8214-18-0
  Доступность: В наличии
  Доставка: 1-2 дня

  Аннотация к книге "Перемога або Рай"

  Ця книга – винятковий історичний документ і свідчення про не менш унікальну історичну постать, а саме про бригадного генерала Республіки Ічкерія Шаміля Басаєва.

  Часом лунають штампи про контраверсійність, контрастність та неоднозначність цього харизматичного лідера чеченського руху за свободу від московії. Всі істини – банальні, як і те, що велике видно на відстані. Адже всі спроби осягнути історичну масштабність постаті Ш. Басаєва, активного свідка та учасника кавказького спротиву імперських амбіціям кремля, неспіврозмірні оптиці сучасників. Почавши займатися політикою на самому початку 90х, він має безпосереднє відношення до історіографічного перетину національно-визвольного та ісламістського етапів боротьби ічкерійців за власну незалежність та свободу всього північнокавказького регіону. В інакшому часопросторі, другі сучасники теж таврували іншого політика і державного діяча - Северина Боеція, з великим запізненням визнавши в ньому останнього римського і першого середньовічного філософа. Проте в наших реаліях, Зло, на яке так сміливо і прямо вказував Ш. Басаєв, досі жахається свого непримиренного ворога, і продовжує з ним свою чорну війну. Адже це глибоко вкорінена московитська традиція однаково нищити як живих так і мертвих. І майже через 20 років після загибелі кремлівська машина пропаганди не лише не знижує, а лише набирає обертів по дискредитації, підміні та переписуванню історичних фактів й обставин, пов’язаних з життєвим шляхом народного героя Ічкерії Ш. Басаєва. Весь публічно-історичний простір навколо постаті Шаміля наскрізь просякнутий тезами імперської російської пропаганди.

  В цій книзі зібрано унікальні історичні свідчення, документи, матеріали і факти життя Шаміля Басаєва, його пряма мова та слова безпосередніх учасників тих наріжних історичних подій. На сьогодні це перша і єдина книга такого формату і ваги, яка кидає виклик систематичній завісі кремлівської брехні та віковому мороку історичної неправди, що шириться з московських болот на вільні народи.

  Більшість матеріалів публікується вперше.

  Характеристики
  АвторБасаєв Ш.
  Количество страниц148
  ПереплетТвердый переплет
  ИздательствоZалізний тато
  ISBN978-617-8214-18-0
  Напишите свой отзыв
  • Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы
  *
  *
  • Плохо
  • Отлично
  *
  *
  *
  *

  Доставка

  Новая почта

  Доставка в любое отделение или почтомат Новой почты.

  Стоимость доставки по Киеву от 35 грн.

  Стоимость доставки по Украине от 45 грн.

  Срок доставки 1-2 дня.

  Оплата

  Безналичный расчет

  Оплата картой

  Наличный расчет

  Оплата при получении на почтовом отделении

  Стоимость услуги

  Новая почта - 20 грн + 2% от суммы перевода.

  Характеристики
  АвторБасаєв Ш.
  Количество страниц148
  ПереплетТвердый переплет
  ИздательствоZалізний тато
  ISBN978-617-8214-18-0