Close
(0) шт.
Ваша корзина пуста.
Категории
  +38 (073) 938-79-43 Вт-Вс 10:00-16:00 Доставка по всей Украине
  Filters
  Настройки
  Поиск

  Книга За те, що євреї

  Издательство: Імекс-ЛТД
  150 грн
  За те, що євреї. / Автор: Даценко В., Издательство: Імекс-ЛТД, Год: 2015, Страниц: 176, Переплет: Мягкий, ISBN: 978-966-189-366-4.
  Артикул: 2132
  ISBN: 978-966-189-366-4
  Доступность: Нет в наличии
  Доставка: 1-2 дня

  Аннотация к книге "За те, що євреї"

  Таку назву має добре ілюстрована й насичена маловідомим та невідомим широкому загалу документальним матеріалом книга історика-краєзнавця Василя Даценка, надрукована місцевим видавництвом «Імекс-ЛТД».

  Книга «За те, що євреї…» складається з шести глав, що містять інформацію про Голокост на Кіровоградщині. Автор зробив прискіпливий аналіз витоків трагедії єврейської спільноти. Подано документальні свідчення та спогади про масове фізичне винищення «расових ворогів Рейху» так званими «майстрами смерті» з «айнзатцкоманд». Названо небайдужих і відважних жителів області, українців та представників інших національностей, які, не зважаючи на загрозу власному життю, допомагали та рятували євреїв від нацистів. Василь Даценко переконливо стверджує: «Треба встановлювати і зберігати імена закатованих, розстріляних, повішених та задушених, померлих від голоду, хвороб і непосильної праці в гітлерівських таборах смерті. …Усі ми повинні зробити все, щоб подібне ніколи не повторилося». Це по-справжньому грунтовне видання, яке, попри закономірне цитування значної кількості архівних матеріалів (у тому числі управління СБУ в Кіровоградській області) та різноманітної літератури й Інтернет-ресурсів, написане доступною мовою й призначене, насамперед, для школярів та студентів, котрі цікавляться минулим краю періоду Другої світової війни й будуватимуть Українську державу на засадах європейських цінностей.

   

  Характеристики
  ИздательствоІмекс-ЛТД
  Напишите свой отзыв
  • Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы
  *
  *
  • Плохо
  • Отлично
  *
  *
  *
  *

  Доставка

  Новая почта

  Доставка в любое отделение или почтомат Новой почты.

  Стоимость доставки по Киеву от 35 грн.

  Стоимость доставки по Украине от 45 грн.

  Срок доставки 1-2 дня.

  Оплата

  Безналичный расчет

  Оплата картой

  Наличный расчет

  Оплата при получении на почтовом отделении

  Стоимость услуги

  Новая почта - 20 грн + 2% от суммы перевода.

  Характеристики
  ИздательствоІмекс-ЛТД