Close
(0) шт.
У вас немає елементів у кошику для покупок.
Категорії
  +38 (073) 938-79-43 Вт-Вс 10:00-16:00 Доставка по всей Украине
  Filters
  Налаштування
  Шукати

  Книга Танская бюрократия. Часть 3: Военные и судейские

  1860 грн
  Танська бюрократія. Частина 3: Військові та суддівські / Автор: Рибаков В.М. , Видавництво: Петербурзьке сходознавство, Серія: Orientalia, Сторінок: 496, Обкладинка: тб, ISBN: 978-5-85803-563-3
  Артикул: 13565
  ISBN: 978-5-85803-563-3
  Наявність: На складі
  Дата доставки : 1-2 дня

  Анотація до книги "Танская бюрократия. Часть 3: Военные и судейские"

  Ця робота є завершальною частиною багатотомного дослідження бюрократичного апарату Китаю часів правління династії Тан (618-907), яке проводилося автором протягом останніх дванадцяти років (Танська бюрократія. Частина 1. Генезис і структура. СПб., 2009; Танська бюрократія. 2. Правове саморегулювання, Т. 1. СПб., 2013; Танська бюрократія, Частина 2. Правове саморегулювання, Т. 2. СПб., 2015; . Це дослідження, присвячене структурі та функціонуванню апарату цивільної адміністрації та законів, що регулювали його діяльність, виявиться неповним, якщо аналогічний аналіз не буде підданий військовій бюрократії та правозастосовчій діяльності цивільної адміністрації. Істотну частину діяльності військової верхівки становила охорона імператора, його найближчого оточення та органів центрального уряду, і в силу важливості цієї функції, так само як і складності численних правових норм, що регулювали її здійснення, вона заслуговує на окремий розгляд. Що ж до судової діяльності, то розслідування кримінальних злочинів, вчинених у межах юрисдикції тієї чи іншої адміністративної одиниці, а також винесення більшості вироків за ці злочини перебувало у танські часи у веденні громадянської адміністрації та становило значну частку її повсякденної діяльності. У цьому томі будуть розглянуті, по-перше, конфігурація, організація та система охорони імператорської та урядової резиденцій, правові норми, що регулювали як систему безпеки всередині країни та на її кордонах, так і військовий заклик, мобілізацію та постачання військ, і по-друге, всі етапи ведення кримінальних справ від моменту їх порушення до здійснення покарань, а також способи визначення кримінальної відповідальності за порушення запропонованих процесуальних дій та у сфері застосування каральних санкцій. Зроблений на основі середньовічних китайських джерел опис службової рутини чиновницького апарату, який супроводжується описом каральних заходів, передбачених кримінальним правом тодішнього Китаю за різноманітні порушення встановленого порядку, не має аналогів.

  Напишіть власний відгук
  • Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки
  *
  *
  • Неправильне
  • Відмінно
  *
  *
  *
  *

  Терміни формування замовлення

  Ваше замовлення буде сформовано протягом 1-2 днів після розміщення замовлення на сайті.

   

  Доставка Новою поштою (1-2 дні)

  Вартість доставки від 30 грн. Можлива оплата післяплатою при отриманні. Вартість послуги післяплати 20 грн. + 2% від суми переказу.

   

  Доставка Поштою України:

  Стандарт (4-6 днів): вартість доставки від 20 грн.

  Експрес (1-4 дні): вартість доставки від 26 грн.

   

  Оплата замовлення

  Післяплата - оплата готівкою на відділенні при отриманні посилки.

  Нова пошта - 20 грн. + 2% від суми переказу.

  Укрпошта: сума замовлення до 2000 грн - 2% але не менше 10 грн. Понад 2000 грн - 1% + 8 грн.

   

  Оплата на картку ПриватБанку

  Поповнення картки ПриватБанку. Можливо поповнити через Приват24, термінал самообслуговування, у відділеннях банку. За поповнення карти банк може взяти комісію в розмірі 2 грн. Після оплати повідомте по телефону номер замовлення і точну суму поповнення.