Close
(0) шт.
Ваш кошик порожній.
Категории
  +38 (073) 938-79-43 Вт-Вс 10:00-16:00 Доставка по всей Украине
  Filters
  Настройки
  Пошук

  Книга За Ідентичність і Незалежність. Війна Росії проти України: історичні передумови, геополітичні паралелі. У двох книгах

  Видавництво: Кліо
  2558 грн
  За Ідентичність і Незалежність. Війна Росії проти України: історичні передумови, геополітичні паралелі. У двох книгах / Автор: Боряк Г.,Ясь О., Издательство: Кліо, Серия: , Страниц: 800, Переплет: Твердый, ISBN: 978-617-7755-76-9
  Артикул: 15946
  ISBN: 978-617-7755-76-9
  Доступність: У наявності
  Доставка: 1-2 дні

  Аннотация к книге "За Ідентичність і Незалежність. Війна Росії проти України: історичні передумови, геополітичні паралелі. У двох книгах"

  Науково-популярне видання у форматі уявного діалогу фахівців-істориків із читачами висвітлює широкий діапазон проблем з історії України від середньовічних часів до сучасності. Актуальні питання української минувшини репрезентуються у різноманітних контекстах критичного періоду новітньої історії, пов’язаного з російсько-українською війною 2014–2022 рр.

  У першій книзі з найрізноманітніших контекстів, масштабів і перспектив висвітлюються події, передумови, факти, явища й обставини сучасної російсько-української війни. У тривалій історичній ретроспективі розглядається багатовікова російсько-українська конфронтація, що значною мірою визначила зміст, конфігурацію і спрямованість ранньомодерної, нової та сучасної історії України. Окреслюються давні витоки російсько-українського протиборства, котрі сягають ще середньовічних і ранньомодерних часів, передусім у розрізі російських потуг будь-що-будь привласнити історію давньої Русі та Києва. Показується, що Українська козацька держава не мала жодних перспектив для свого існування в складі монархічної Російської держави, яка згодом трансформувалася в імперію. Аналізуються метаморфози імперської доби з виключною увагою до русифікації українців і спроб імперії Романових обернути їх у малоросів, суцільно викорінити національні традиції і українську ідентичність. Розкриваються перебіг і основні віхи національно-визвольних змагань українців, які спричинилися до створення цілої низки державних проєктів 1917–1921 рр.

  У другій книзі висвітлюється становище України між двома світовими війнами у Європі. Розглядається трагедія України, котра під час Другої світової війни стала ареною бойових дій між двома найстрашнішими тоталітарними режимами в історії людства. Аналізується перебіг і наслідки жахливих комуністичних експериментів на українських теренах – Голодомору 1932–1933 рр., тотального державного терору, депортацій, масових репресій, культурної асиміляції і суцільного російщення.

  На численних історичних сюжетах, проблемах і фактах унаочнюються причини сучасної війни, перебіг її гібридної фази, природа путінської Росії та її неоімперського проєкту, скерованого на підпорядкування пострадянського простору і його суцільну делімітацію.

  З’ясовується соціокультурне й посттоталітарне підґрунтя рашизму, котрий став визначальним чинником у повномасштабній військово-політичній агресії сучасної Росії проти незалежної України. Розглядається пострадянський світ у розрізі геополітичних змагань, регіональних конфігурацій, конфліктів ідентичностей, простору пограниччя, котрі показують причини та перебіг сучасного російсько-українського протистояння. Підкреслюється, що сучасна війна спрямована не тільки на знищення України як держави і повне розчинення української ідентичності та підміну її гібридними проєкціями (малоросійською, новоросійською і т. п.), а й на руйнацію сучасного світового устрою.

  Напишіть свій відгук
  • Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки
  *
  *
  • Погано
  • Чудово
  *
  *
  *
  *

  Терміни формування замовлення

  Ваше замовлення буде сформовано протягом 1-2 днів після розміщення замовлення на сайті.

  Доставка Новою поштою (1-2 дні)

  Вартість доставки від 30 грн. Можлива оплата післяплатою при отриманні. Вартість послуги післяплати 20 грн. + 2% від суми переказу.

  Доставка Поштою України:

  Стандарт (4-6 днів): вартість доставки від 20 грн.

  Експрес (1-4 дні): вартість доставки від 26 грн.

  Оплата замовлення

  Післяплата - оплата готівкою на відділенні при отриманні посилки.

  Нова пошта - 20 грн. + 2% від суми переказу.

  Укрпошта: сума замовлення до 2000 грн - 2% але не менше 10 грн. Понад 2000 грн - 1% + 8 грн.

  Оплата на картку ПриватБанку

  Поповнення картки ПриватБанку. Можливо поповнити через Приват24, термінал самообслуговування, у відділеннях банку. За поповнення карти банк може взяти комісію в розмірі 2 грн. Після оплати повідомте по телефону номер замовлення і точну суму поповнення.

  Книга Українська ідентичність і мовне питання в Російській імперії: спроба державного регулювання

  512 грн
  Українська ідентичність і мовне питання в Російській імперії: спроба державного регулювання / Автор: Боряк Г., Издательство: Кліо, Серия: , Страниц: 872, Переплет: Твердый, ISBN: 978-617-7023-37-0