Close
(0) шт.
Ваш кошик порожній.
Категории
  +38 (073) 938-79-43 Вт-Вс 10:00-16:00 Доставка по всей Украине
  Filters
  Настройки
  Пошук

  Книга Невидимый фронт войны на море. Морская разведка в первой половине ХХ века.

  800 грн
  Невидимий фронт війни на морі. Морська розвідка у першій половині ХХ ст. / Автор: Кікнадзе В. Г., Видавництво: Російський фонд сприяння освіті та науці, Рік: 2011, Сторінок: 552, Обкладинка: Тверда, ISBN: 978-5-91244-064-9.
  Артикул: 4356
  ISBN: 978-5-91244-064-9
  Доступність: У наявності
  Доставка: 1-2 дні

  Анотація до книги "Невидимый фронт войны на море. Морская разведка в первой половине ХХ века. "

  У монографії розглянуто історичний досвід розвитку та бойового застосування сил та засобів морської радіоелектронної розвідки (розвідки зв'язку) у першій половині ХХ століття – періоду двох світових воєн та безлічі менш масштабних військових конфліктів. Дослідження раніше закритих документів та широкого кола інших джерел та літератури, з урахуванням еволюції військової справи та радіорозвідки в Росії та за кордоном, дозволило автору виявити тенденції, зміни переліку та змісту завдань, які вирішуються вітчизняною морською ЕР, встановити основні напрямки розвитку способів та методів її ведення ; визначити місце морської РЕР у розвідувальному забезпеченні флоту та її роль у вирішенні вітчизняними флотами та угрупованнями військ стоять перед ними оперативних та стратегічних завдань. Враховується досвід Російсько-японської та Першої світової воєн, Громадянської війни та військової інтервенції в Росії, збройних конфліктів у о. Хасан та в районі нар. Халхін-Гол, Радянсько-фінляндської, Великої Вітчизняної та Радянсько-японської воєн. Історія зарубіжної морської РЕР (Великобританії, Німеччини та США) представлена аналізом її місця та ролі в ході Першої та Другої світових воєн, а також війни у Кореї. При підготовці праці використані матеріали із фондів федеральних та відомчих архівів, більшість яких введено в науковий обіг вперше. У додатках систематизовано дані про діяльність сил та засобів вітчизняної морської РЕР та про розвиток цих засобів, а також дані про вплив результатів їхнього бойового застосування на ефективність розвідки та вирішення оперативних завдань. Не претендуючи на вичерпаність та абсолютну об'єктивність, автор висуває наукові припущення, дає оцінки, робить висновки, що мають практичну значущість для фахівців у галузі військової розвідки та військової історії та в наші дні. Ця книга представляє інтерес і для звичайних читачів, захоплених вивченням історії воєн, військово-морського флоту та військової розвідки. Книга Невидимий фронт війни на морі . Морська розвідка у першій половині ХХ ст. ISBN: 978-5-91244-064-9 - купити в Україні

  Характеристики
  ВидавництвоРусский фонд содействия образованию и науке
  ОбкладинкаТверда обкладинка
  Напишіть свій відгук
  • Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки
  *
  *
  • Погано
  • Чудово
  *
  *
  *
  *

  Терміни формування замовлення

  Ваше замовлення буде сформовано протягом 1-2 днів після розміщення замовлення на сайті.

  Доставка Новою поштою (1-2 дні)

  Вартість доставки від 30 грн. Можлива оплата післяплатою при отриманні. Вартість послуги післяплати 20 грн. + 2% від суми переказу.

  Доставка Поштою України:

  Стандарт (4-6 днів): вартість доставки від 20 грн.

  Експрес (1-4 дні): вартість доставки від 26 грн.

  Оплата замовлення

  Післяплата - оплата готівкою на відділенні при отриманні посилки.

  Нова пошта - 20 грн. + 2% від суми переказу.

  Укрпошта: сума замовлення до 2000 грн - 2% але не менше 10 грн. Понад 2000 грн - 1% + 8 грн.

  Оплата на картку ПриватБанку

  Поповнення картки ПриватБанку. Можливо поповнити через Приват24, термінал самообслуговування, у відділеннях банку. За поповнення карти банк може взяти комісію в розмірі 2 грн. Після оплати повідомте по телефону номер замовлення і точну суму поповнення.

  Характеристики
  ВидавництвоРусский фонд содействия образованию и науке
  ОбкладинкаТверда обкладинка