Close
(0) шт.
Ваш кошик порожній.
Категории
  +38 (073) 938-79-43 Вт-Вс 10:00-16:00 Доставка по всей Украине
  Filters
  Настройки
  Пошук

  Книги Пазли

  Сортувати за
  Показати по на сторінці

  Пазл Rose All Day 2-in-1 Shaped Puzzle Set

  700 грн
  Rose All Day 2-in-1 Shaped Puzzle Set / Galison, 9780735360129

  Пазл English Roses 1000 Piece Puzzle

  650 грн
  English Roses 1000 Piece Puzzle / James Ogilvy, Galison, 9780735367265

  Пазл Gray Malin Party At The Parker 2-Sided 500 Piece Puzzle

  900 грн
  Gray Malin Party At The Parker 2-Sided 500 Piece Puzzle / Gray Malin, Galison, 9780735362185

  Пазл Gray Malin Italy 2-Sided 500 Piece Puzzle

  900 грн
  Gray Malin Italy 2-Sided 500 Piece Puzzle / Gray Malin, Galison, 9780735364684

  Пазл Gray Malin The Snow Two-sided Puzzle

  900 грн
  Gray Malin The Snow Two-sided Puzzle / Sarah McMenemy, Gray Malin, Galison, 9780735357228

  Пазли являють собою картинку або мозаїку, яка складається з декількох частин. Головним завданням цієї гри є розвиток образного та логічного мислення, а також довільної уваги та сприйняття у людини. Завдяки пазлам, людина може навчитися розрізняти деталі за кольором, формою, розміром та іншими параметрами. Для дітей, пазли є чудовим тренажером для розвитку дрібної моторики, а для дорослих - можливістю відволіктися від роботи і розслабитися.

  Пазли можна класифікувати за різними критеріями, як-от віковий показник, кількість деталей і їхній розмір, вид елементів, форма, матеріал і місце складання. Дитячі пазли відносяться до розвивальних ігор і мають специфічні характеристики, які дають змогу вибрати найбільш підходящий варіант залежно від віку та рівня розвитку дитини.

  Вікові класи пазлів включають:

  • для дітей 4 років;
  • 5 років;
  • 6 років;
  • 7 років;
  • розвивальні пазли для дітей молодшого та старшого віку, включно з 8 років.

  Вибір тематики гри має відповідати інтересам дитини, а матеріали мають бути гіпоалергенними. Пазли для молодших дітей повинні мати малу кількість деталей. Крім стандартних пазлів, рекомендується використовувати рамки-планшети, книги-пазли, малюнки-підказки та інші варіанти.

  Елементи гри бувають із дрібними та великими деталями, які гарні для розвитку дрібної моторики, уваги та логіки. Найпоширеніші елементи мають прямокутну форму з виїмками та опуклостями, але можуть бути також овальними, трикутними, круглими, з різною текстурою, такими, що світяться, або музичними, залежно від інтересів дитини.

  Ігри для хлопчиків і дівчаток виготовляються з різних матеріалів, що призводить до ще однієї класифікації ігор. Матеріали виготовлення можуть включати картон, пластмасу, дерево, поролон або гуму. Важливо вибирати пазли безпечні та гіпоалергенні. Для цього дитячі ігри фарбують безпечними фарбами та використовують максимально натуральні матеріали.

  Залежно від своїх характеристик, пазли діляться на кілька типів:

  М'які. Виготовляються зі спіненої гуми.

  Тривимірні (3D). Представляють тривимірні об'єкти різної тематики, часто архітектурні будівлі та пам'ятки. Орієнтовані на більш старшу вікову категорію.

  Чотиривимірні (4D). Містять четвертий вимір - час, і демонструють міста, що розвиваються протягом тривалого часу.

  Ті, що світяться. Поверхня деталей вкрита спеціальним матеріалом, який світиться в темряві одним або кількома кольорами.

  Магнітні. У деталях є магніт, що дає змогу їм прикріплятися до металевих поверхонь.

  Розфарбовувані. Виготовляються з білого паперу, дозволяючи дітям розфарбувати їх після складання.

  Дерев'яні вкладиші. Підходять для молодшої вікової групи і містять звукові та світлові ефекти. Вони містять мало деталей, але дають змогу дитині ретельно вивчити матеріал.

  Існує ще один тип розвивальних іграшок, які видають звуки під час складання правильної картинки. Ці ігри допомагають дітям краще орієнтуватися в картинках і співвідносити зображення зі звуком. Це спрощує запам'ятовування правильної відповіді та асоціювання предметів.

  Як вибрати пазли для дитини? У магазинах можна знайти багато різних розвивальних товарів для маленьких і дорослих дітей. Вони допомагають привернути увагу, розвинути терпіння та уважність до деталей. Щоб пазли були цікавими, рекомендується вибирати їх разом із дитиною. Також потрібно враховувати стать дитини: хлопчикам зазвичай подобаються техніка, архітектура та фантастика, а дівчаткам - казкові персонажі, ляльки та тварини.

  Під час вибору ідеальної гри важливо враховувати вікові особливості та рівень розвитку. Необхідно підібрати оптимальну кількість і розмір деталей, щоб не відштовхувати дитину, а навпаки, привертати її барвистими елементами. Картина має бути якісно надрукована і знайома дитині. Щоб спростити складання, можна придбати спеціальні рамки, основи, клей, килимок або інші пристосування.