Close
(0) шт.
Ваш кошик порожній.
Категории
  +38 (073) 938-79-43 Вт-Вс 10:00-16:00 Доставка по всей Украине
  Filters
  Настройки
  Пошук

  Книга Всемирная история: В 6 томах

  Видавництво: Наука
  47500 грн
  Всесвітня історія: У 6 томах / Автор: , Видавництво: Наука, Серія: Всесвітня історія, Сторінок: 5901, Обкладинка: Тверда, ISBN: 978-5-02-036726-5, 978-5-02-037560-4, 9 -5-02-038035-6, 978-5-02-038037-0, 978-5-02-038057-8, 978-5-02-040051-1
  Артикул: 10306
  ISBN: 978-5-02-040218-8
  Доступність: У наявності
  Доставка: 1-2 дні

  Анотація до книги "Всемирная история: В 6 томах"

  Том 1. Стародавній світ

  Нове шеститомне видання "Всесвітня історія" підбиває підсумки роботи істориків за останні десятиліття. У цьому томі висвітлено історію виникнення людини та суспільства, становлення перших цивілізацій. Пропонується комплексний розгляд цивілізацій Стародавнього Сходу, античного світу та периферії, їх типологічної спільності та специфіки з особливою увагою до культурно-історичних аспектів. Головна ідея, що лежить в основі концепції даного тому, — загальність тенденцій розвитку стародавнього світу при різноманітті конкретно-історичних форм їхнього прояву. Том 2. Середньовічні цивілізації Заходу та Сходу

  У томі висвітлюються основні питання історії та культури середньовічного світу. У ньому розглядаються міграції племен, досліджуються проблеми співіснування осілих та кочових народів, шляхи розвитку світових релігій. Особлива увага приділяється типології формування середньовічних держав, появі на історичній арені нових світових держав – імперій та національно-територіальних держав, кочових каганатів та східних халіфатів. Синхронізація соціально-економічних, політичних і культурних процесів, що відбуваються в різних регіонах Азії, Європи та Африки, дозволяє побачити в сукупності унікальних цивілізацій певну єдність середньовічної Світ-Системи. Для істориків і ширшого кола читачів.

  < p> 

  Том 3. Світ у ранній Новий час

  У структурі та змісті цього видання традиційний «країнознавчий» підхід поєднується з проблемним; тому побудований за хронологічним принципом, що дозволяє охопити всі основні події та факти аналізованої епохи і показати, що відбувалося приблизно в один і той же час у різних куточках земної кулі; автори та укладачі тому виходили з того, що в зазначений період історія починає набувати дійсно глобального характеру. Особливу увагу приділено взаємовпливу Заходу та східних цивілізацій, духовним та культурним процесам, змінам на карті світу внаслідок Великих географічних відкриттів. У книзі охарактеризовані такі феномени, як абсолютизм, Ренесанс, Реформація, бароко, зародження нової науки та інші. >

  Автори томи знайомлять читачів із картиною світу у XVIII ст., що склалася в сучасній історичній науці, а також із проблематикою новітніх досліджень, присвячених долям основних регіонів у цьому столітті. Традиційний погляд на Просвітництво як на культурний феномен, дія якого обмежувалася європейськими країнами та сферою їх впливу, збагатився уявленням про цю епоху як про якісно нову стадію глобальної взаємодії культур.
  Стрімкий розвиток контактів Європи з іншими цивілізаціями дав сучасникам багату їжу для роздумів про єдність та різноманітність доль країн та народів. Чи мають цінності, тісно пов'язані зі спадщиною європейського XVIII століття – практика свободи, права людини, віра в прогрес – абсолютний та універсальний характер? Чи варто боротися за їхнє поширення? Чи слід визнати неминучість співіснування різних систем цінностей, причому не лише у світі, а й у межах окремих країн? Як у цьому випадку вони інтегруватимуться у процес глобалізації? Ці питання, що сягають корінням в епоху Просвітництва, звучать сьогодні особливо актуально. Том присвячений ключовим проблемам «довгого XIX століття» (від Великої французької революції до Першої світової війни), осмисленим з позицій новітніх досягнень історичної науки, – промислової революції, урбанізації, а також науково-технічного прогресу та економічного зростання, становленню сучасних політичних інститутів громадянства, конституціоналізму та парламентаризму, ідеологіям лібералізму, консерватизму, соціалізму, націоналізму, колоніальному переділу світу та небаченому в історії панування Європи. Видання включає вступний теоретичний розділ, що узагальнює історію століття у всьому світі і робить акцент на збільшену інтенсивність макропроцесів у аналізований період, а також розділи, в яких описана історія окремих країн – імперій і національних держав.

   

  Том 6. Світ у XX столітті: епоха глобальних трансформацій. Книга 1

  Перша книга тому присвячена ключовим проблемам «короткого XX століття». У книзі розглядаються демографічні та міграційні процеси, що ведуть тенденції розвитку світової економіки, специфіка що відбувалися протягом сторіччя соціальних трансформацій. Значну увагу приділено основним аспектам розвитку світової культури, проблемам науки та освіти, зміні місця та ролі релігії у житті індивідуума та суспільства. Аналізуються витоки, хід, характер та наслідки Першої світової війни, що склалася за її підсумками Версальсько-Вашингтонська система міжнародних відносин. Характеризується розвиток країн та регіонів світу до початку Другої світової війни через призму транснаціональної та глобальної історії.

   

  Том 6. Світ у XX столітті: епоха глобальних трансформацій. Книга 2

  Друга книга підсумкового тому серії «Всесвітня історія» включає аналіз історії Другої світової війни: генезис, діючі сили, ключові події та її значення для людства. Розглядаються питання, пов'язані з періодом холодної війни та особливостями формування повоєнного біполярного світу. У томі знайшли відображення основні специфічні процеси, характерні саме для цього періоду, – становлення та розпад світової соціалістичної системи, поява на політичній карті африканських та азіатських держав, виникнення феномена регіональної інтеграції та зіткнення світу, що стрімко глобалізується, з новими викликами.

  Характеристики
  Обкладинка Тверда обкладинка
  Напишіть свій відгук
  • Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки
  *
  *
  • Погано
  • Чудово
  *
  *
  *
  *

  Терміни формування замовлення

  Ваше замовлення буде сформовано протягом 1-2 днів після розміщення замовлення на сайті.

   

  Доставка Новою поштою (1-2 дні)

  Вартість доставки від 30 грн. Можлива оплата післяплатою при отриманні. Вартість послуги післяплати 20 грн. + 2% від суми переказу.

   

  Доставка Поштою України:

  Стандарт (4-6 днів): вартість доставки від 20 грн.

  Експрес (1-4 дні): вартість доставки від 26 грн.

   

  Оплата замовлення

  Післяплата - оплата готівкою на відділенні при отриманні посилки.

  Нова пошта - 20 грн. + 2% від суми переказу.

  Укрпошта: сума замовлення до 2000 грн - 2% але не менше 10 грн. Понад 2000 грн - 1% + 8 грн.

   

  Оплата на картку ПриватБанку

  Поповнення картки ПриватБанку. Можливо поповнити через Приват24, термінал самообслуговування, у відділеннях банку. За поповнення карти банк може взяти комісію в розмірі 2 грн. Після оплати повідомте по телефону номер замовлення і точну суму поповнення.

  Характеристики
  Обкладинка Тверда обкладинка