+38 (050)(073)(097) 938 7943

Новинка

Убивство у Мюнхені. По червоному сліду

Убивство у Мюнхені. По червоному сліду / Автор: Плохій С., Издательство: КСД, Страниц: 512, Переплет: Твердый, ISBN: 978-617-12-3855-8
175 грн
Издательство: Клуб Семейного Досуга
Количество страниц: 512
Формат издания: 150x220 мм
Переплет: Твердый переплет
Язык издания: Украинский
ISBN: 978-617-12-3855-8
Доступность: В наличии
Сроки доставки: 1-2 дня

Аннотация к книге "Убивство у Мюнхені. По червоному сліду"

Новий твір Сергія Плохія засновано на архівних матеріалах та протоколах суду. Він розповідає про одного із найвідоміших агентів КДБ, вбивцю Степана Бандери і Лева Ребета, Богдана Сташинського. Детально і вичерпано описано день, коли був убитий провідник ОУН, і слідство, що велося після події. Автор пропонує новий погляд на долю Сташинського, чия історія є головною у цьому творі.

Це драма людини, яку держава змусила зрадити власну сім’ю, народ, навчила вбивати співвітчизників. Переконавши себе в тому, що служить вищій меті, Сташинський піднявся на вершину кілерської ієрархії, здобув визнання на найвищому рівні, але повстав проти держави, яка контролювала його протягом усього життя.

Про автора:
Сергій Плохій — професор історії і директор Українського наукового інституту Гарвардського університету, один із провідних фахівців з історії Східної Європи, входить до наукової ради Українського історичного журналу. Автор дев’яти книг, зокрема новаторського за підходом до історії України видання «Брама Європи», а також книжки «Остання імперія», відомої новою інтерпретацією останніх місяців життя Радянського Союзу.


Покупайте книгу Убивство у Мюнхені. По червоному сліду в книжном интернет магазине Good-Book
Ключевые слова