Close
(0) шт.
У вас немає елементів у кошику для покупок.
Категорії
  +38 (073) 938-79-43 Вт-Вс 10:00-16:00 Доставка по всей Украине
  Filters
  Налаштування
  Шукати

  Книга Сумма теологии. В 12 томах

  Виробник : Ніка-Центр
  4080 грн
  сума теології. У 12 томах / Автор: Фома Аквінський, Видавництво: Ніка-центр, Ельга, Серія: , Сторінок: 6448, Обкладинка: Тверда, ISBN: 978-966-521-475-5
  Артикул: 6750
  ISBN: 978-966-521-475-5
  Наявність: На складі
  Дата доставки : 1-2 дня

  Анотація до книги "Сумма теологии. В 12 томах"

  "Сума теології" (Summa Theologica) - один з найзнаменитіших в історії філософії творів, головна праця великого християнського філософа і богослова, найбільшого схоласта і метафізика святого Фоми Аквінського (1225-1274), чия теологія - за влучним визначенням Жільсона - це теологія філософа, а філософія - філософія християнського святого.

  Сума..." складається з трьох частин (друга - найбільша - ділиться ще на дві): у першій частині йдеться про Бога та Його акти, або, як сказав сам Аквінат, "про Першотвір"; у другій, присвяченій "Його подобі", тобто. людині, що порушуються питання етики ("формальної" та "матеріальної"); у третій - незавершеній - йдеться про Спасителя і шляхи порятунку. саме Фоми їх 512, хоча в так званому повному виданні питань на сотню більше; щоб вичерпати всі положення, анонсовані Фомою в третій частині, працю завершив друг і секретар Аквіната Реджинальд Піпернський, використавши для цього як ряд начерків до "Суми..." , залишених Фомою, і витримки з інших, більш ранніх його робіт). Запитання, у свою чергу, складаються з "розділів". Структура "розділів", яка може здатися дещо незвичайною, насправді за часів Фоми була дуже поширеною і відображає форму університетських диспутів. Так, після оголошення теми спочатку викладаються думки ("заперечення") опонентів Фоми (існуючі судження, які автор має намір спростувати), потім наводиться суперечлива цим "запереченням" думка, яка, однак, не здається Аквінату досить переконливою або вичерпною, і тільки потім (після слова "відповідаю") викладається вирішення проблеми, що належить самому автору, включаючи спростування "заперечень".

  У цій книзі представлені питання про сутність і атрибути Бога (43 перших питання з 119, що становлять перший розділ «Суми…»). До другої книги увійдуть питання, присвячені акту Творіння і ангелам, до третьої - питання, присвячені людині і Провидінню. Книга 2. Сума теології. Частина I-II

  У цю книгу включений 2-й том 1-ї частини "Суми теології". Том складається з трьох трактатів, присвячених відповідно до Творіння як такого, ангелам (тут доречно згадати, що Фома був визнаний не просто Доктором, тобто видатним ученим, але - Доктором "Ангельським", тобто найбільшим авторитетом у галузі ангелології) і справам шести днів Творіння. Книга 3. Сума теології. Частина І-ІІІ Дана книга є 3-м і останнім томом 1-ї частини «Суми теології» - головної праці знаменитого філософа та богослова св. Фоми Аквінського (1225-1274) і включає два трактати, а саме трактат про людину (питання 75-102) і трактат збереження та управління творінням (питання 103-119).

  Книга 4. Сума теології. Частина ІІ-І. Справжній том відкриває найширшу - другу частину "Суми теології", яка більш ніж удвічі перевищує за обсягом частину першу. Друга частина загалом присвячена докладному розгляду "образу і подоби Божої", тобто людини. Її, у свою чергу, прийнято розділяти на ще дві, а саме частину 2-1 і частину 2-2. У першій тому частині 2-1 увійшли три трактати: трактат про кінцеву мету (питання 1-5), трактат про людські дії, а саме дії, властиві людині (питання 6-21), і трактат про пристрасті (питання 22-48).

  Другий том частини II-I присвячений дослідженню навичок. До нього увійшли три трактати:

  2. Трактат про добрі навички, тобто чесноти (питання 55–70), в яких досліджуються: сутність чесноти, її суб'єкт, класифікація чесноти, причина чесноти та деякі властивості чесноти.

  3. Трактат про погані навички, тобто пороки і гріхи (питання 71–89), в яких досліджуються: порок і гріх як такі, їхня відмінність, їх порівняння один з одним, суб'єкт гріха, причина гріха і наслідок гріха.

  >Книга 6. Сума теології. Частина ІІ-І. Третій і останній том частини II-I «Суми теології» присвячений розгляду закону та благодаті. До нього увійшли два трактати, а саме трактат про закон і трактат про благодать. У трактаті про закон досліджуються: закон як такий (питання 90-97), Старий, або Старий, Закон (питання 98-105), і Новий Закон, або закон Євангелія (питання 106-108). У трактаті про благодать досліджуються: благодать як така (питання 109–111), причина благодаті (питання 112) та наслідки благодаті (питання 113–114).

  Книжка 8. Сума теології. Частина ІІ-ІІ. Том 2 У другому томі другої частини "Суми теології" представлено початок найбільшого трактату цієї праці "Про головні чесноти" (питання 47 - 170), а саме два з трьох трактату, що входять до його складу: трактат "Про розсудливість" і трактат "Про правосудність". Книга 9. Сума теології. Частина ІІ-ІІ. Том 3 В останньому томі другої частини (або третьому томі частини II-II) «Суми теології» представлено закінчення великого трактату «Про головні чесноти», а саме останній з трьох складових його трактатів «Про мужність і розсудливість» (питання 123–170), а також трактати «Про дари благодаті» (питання 171–182) та «Про стани життя» (питання 183–189).

  < Книга 10. Сума теології. Частина ІІІ-І

  У першому томі третьої (останньої) частини "Суми теології" представлена перша половина "Трактату про Втілення", де Фома Аквінський досліджує таємницю Втілення, за допомогою якого Бог став людиною заради нашого спасіння. Книга 11. Сума теології. Частина ІІІ-ІІ У другому томі третьої частини «Суми теології» представлено закінчення «Трактату про Втілення», де Фома Аквінський досліджує таємницю Втілення, за допомогою якого Бог став заради людини нашого порятунку. Книга 12. Сума теології. Частина ІІІ-ІІІ

  У третьому, останньому томі третьої частини і взагалі всієї «Суми теології» Фоми Аквінського представлений незавершений «Трактат про обряди», в якому досліджуються церковні обряди , що черпають свою дієвість у Слові, що втілилося.

  Книга Сума теології. У 12 томах ISBN: 978-966-521-475-5 - купити в Україні

  Характеристики товару
  Издательство Ника-Центр
  Кількість сторінок 6448
  Формат видання 130x200 мм
  Обкладинка Тверда обкладинка
  Мова видання Російська
  Напишіть власний відгук
  • Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки
  *
  *
  • Неправильне
  • Відмінно
  *
  *
  *
  *

  Терміни формування замовлення

  Ваше замовлення буде сформовано протягом 1-2 днів після розміщення замовлення на сайті.

   

  Доставка Новою поштою (1-2 дні)

  Вартість доставки від 30 грн. Можлива оплата післяплатою при отриманні. Вартість послуги післяплати 20 грн. + 2% від суми переказу.

   

  Доставка Поштою України:

  Стандарт (4-6 днів): вартість доставки від 20 грн.

  Експрес (1-4 дні): вартість доставки від 26 грн.

   

  Оплата замовлення

  Післяплата - оплата готівкою на відділенні при отриманні посилки.

  Нова пошта - 20 грн. + 2% від суми переказу.

  Укрпошта: сума замовлення до 2000 грн - 2% але не менше 10 грн. Понад 2000 грн - 1% + 8 грн.

   

  Оплата на картку ПриватБанку

  Поповнення картки ПриватБанку. Можливо поповнити через Приват24, термінал самообслуговування, у відділеннях банку. За поповнення карти банк може взяти комісію в розмірі 2 грн. Після оплати повідомте по телефону номер замовлення і точну суму поповнення.

  Характеристики товару
  Издательство Ника-Центр
  Кількість сторінок 6448
  Формат видання 130x200 мм
  Обкладинка Тверда обкладинка
  Мова видання Російська